Dikili Hasır Kamış

Dikili Hasır Kamış
Dikili Hasır Kamış Firmaları, Dikili Hasır Kamış dekorasyon işleriniz için bizleri arayın. 7/24 0532 240 36 83

Dikili Hasır Kamış Dekor  Dikili'da Hasır Kamış Dekorasyon Çalışmalarını Titizlikle Yapıyoruz.Yarım Asırlık Saz Hasır Kamış Dekorasyon Alanında Tecrübemiz İle Sizlere Hasır Uygulamaları Alanında Profesyonel Hizmet Veriyoruz. Hasır Kamış Dekorasyon ve hasır dekor uygulamaları için hemen bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Bilgi İçin
Şahin SAZ ☎
 0532 240 36 83

 

Afrika Çatıları

İnsanlar doğaya dönmeye ve doğal hayat özlemini yaşam alanlarında gidermeye başladılar. Modern hayatın içinde kendini kaybeden ve beton yığınlar arasında mekanik bir dünyada yaşamak insanları iyice hayattan soğutur hale geldi. Bu sebeple de insanlar doğal olan yapıları hayatına sokmaya başladı. İnsanlar kendini tropikal bölgelerde hissettiğinde oldukça doğaya döndüğünü hisseder ve doğanın sihrinde oldukça rahatlar. Dikili Afrika Çatı İmalatı alanında uzun yıllar sektör tecrübesi ile hizmet veren  bir şirket ile çalışmak için doğru yerdesiniz Dikili'da Afrika çatı uygulamaları için bizi arayın..

Bali Evleri

Dünya üzerinde yaşayan milyonlara kültür her türlü alanda milyonlarca çeşitlilik oluşmasına neden olmuştur. Her biri kendine has olan birçok kültür, insanların dış dünyaya açılması ve gördüğü ayrıntıları kendi yaşam alanına entegre etmesiyle yayılma alanı bulmuştur. Özellikle farklı tiplerde yapılan evler insanların yoğun olarak ilgisini çekiyor.
 
Bu alanda insanların yoğun olarak ilgisini çeken ev türlerinden biri de Bali evleri olarak karşınıza çıkar. Bali evleri insanlar tarafından yoğun olarak tercih edilirler.  Sizlerde Dikili'da Bali Evleri üretimi, Bali Evleri Kurulumu, Bali Evleri Satışı ve Bali Evleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Bizi Arayabilirsiniz. 
 

Bambu Kamış Dekor

Bambu yoğun dayanıklı yapısı sayesinde özellikle bambu ağacının yetişmeye elverişli olduğu Uzakdoğu bölgesinde insanlar tarafından kullanılan bir üründür. Bambular kullanıldıkları yaşam alanına doğal bir hava katarlar.
 
Evlerinin içinde, bahçe ya da verandasında, işletmesinin bahçesinde ya da iç dekorunda bambu ürünler kullanan insanlar tropikal havaya sahip bir yaşam alanı oluşturabilir. Bambu kamış Dekor alanında ihtiyacınız olabilecek her türlü bambu dekor işleri içinbizi arayabilirsiniz.
 
Bambu kamış dekor amacıyla kullanılabildiği gibi çatı, duvar, ev, şemsiye, sandalye ve daha üzerine ekleyebileceğiniz birçok ürünün hammaddesi olabilirler.  Bu açından bambu kamış dekor anlamında yaşam alanlarının her detayına girmeyi başarmış bir üründür.
 

Bambu Kamış İç Dekor

İnsanlar geçmişte yaşadıkları bölgelerde doğada bulabildikleri ürünler sayesinde kendilerine barınaklar oluşturmuş ve yaşam alanlarını kullanışlı hale getirmeye çalışmıştır. Uzakdoğu’da da bu anlamda uzun yıllardır bambu ağacından elde edilen ürünler kullanılır. Doğal görünüme sahip, yaşam alanına otantik ve tropikal bir hava veren bambular, günümüzde dünyanın her yerinde kullanılıyor. 
 
Bambu kamıştan kullanım alanına göre değişik şekilde yararlanılabilir. Bambu kamış hammaddeli olarak çatılar, duvarlar, evler, şemsiyeler, sandalyeler ve birçok farklı konseptte ürün elde edilebilir. Bu haliyle bambu kamışlar yaşam alanını her detayını süsleyen ürünler olarak karşımıza çıkarlar.
 

Bambu Kamış Dekor

Bambu yoğun dayanıklı yapısı sayesinde özellikle bambu ağacının yetişmeye elverişli olduğu Uzakdoğu bölgesinde insanlar tarafından kullanılan bir üründür. Bambular kullanıldıkları yaşam alanına doğal bir hava katarlar. Evlerinin içinde, bahçe ya da verandasında, işletmesinin bahçesinde ya da iç dekorunda bambu ürünler kullanan insanlar tropikal havaya sahip bir yaşam alanı oluşturabilir.
 
Bambu kamış dekor amacıyla kullanılabildiği gibi çatı, duvar, ev, şemsiye, sandalye ve daha üzerine ekleyebileceğiniz birçok ürünün hammaddesi olabilirler.  Bu açından bambu kamış dekor anlamında yaşam alanlarının her detayına girmeyi başarmış bir üründür.
 

Doğal Ot Kaplama

doğal ürünler her zaman insanlar üzerinde rahatlatıcı bir etki bırakır. Bu yüzden insanlar bu rahatlatıcı etkiyi yaşamak adına doğal ürünlere ve doğal dekore edilmiş yaşam alına yönelir. Daha önce insanlar doğadan bulduğu ürünlerle kendilerine yaşam alanı oluşturuyor ve doğanın getirdiği olumsuzluklarla ve açlıkla doğal yollardan mücadele ediyordu. Doğal ot kaplama oldukça pratik bir şekilde yaşam alanınızı doğaya döndürmenizi sağlar. 
 
Doğal ot kaplama olan bir yaşam alanı daha şık görünür ve doğanın ışıltısı içinizi ısıtır. Tatil köyünde, plajda, otellerde kullanılan doğal ot kaplama bunun yanında ev ve bahçelerde de estetik bir hava yakalamaya yardımcı olabilir.
 

Hasır Gazebo

Gazebo, altıgen ya da sekizgen şeklinde, çatılı, açık uçlu, bağımsız bir bahçe yapısı oluşturmak amacıyla ortaya konan ürünlerdir. Birçoğu gözlük, ahşap ya da metalden yapılır ve korunaklı bir alan içinde oturma yeri oluşturulur. Gazebolar bahçe içinde güneşten sığınma amacıyla kullanılan ürünlerdir. 
 
Bahçelerinize farklı bir hava katmak ya da yaşam alanlarınızı korunaklı alanlar oluşturmak amacıyla gazebo ürünlerini kullanabilirsiniz. Genel anlamda 19 yüzyıl sonunda ve 20. Yüzyıl başında küçük şehirler, kasaba merkezi ya da parklarda yoğun olarak kullanılan ürünler arasında yer almıştır.
 

Hasır Kamışlar

Hasırotu dediğimiz madde saz benzeri hammaddelerden örülerek kamış haline getirilir. Bu yüzden hasır kamışlar özgün bir yapıya sahiptir. Ülkemizde hasır kamış kültürü çok eskiye dayanır. Özellikle halı altlarında ya da duvarlarda hasır kamıştan ürünlere yer verilir. Buna ek olarak cami gibi geniş ibadet alanlarında da hasır kamışlar kullanılır.
 
Bu yüzden hasır kamışlar farklı amaçlara kullanabilir. Hasır kamışlar, dekor amaçlı da kullanılabilen ürünlerdendir. Kurutulmuş olan bitkilerin sapı, kabuğu ve yapraklarından ortaya konan ürünlerdir. Bunun yanında insanımız hasır ürünleri altına da sererek kullanabilir.
 

Saz Çatılar

Bahçeler, verandalar, kulübe ve kamelyalara otantik bir yapı kazandırmak ve deniz kenarında serin bir yaz günü mükemmel bir hava yakalamak adına farklı alternatifler kullanılabilir. Son günlerde oldukça yoğun olarak çatı ve kamelyalarda saz ürünler uygulanıyor. Saz doğadan üretildiği için doğayla oldukça barışık bir üründür.
 
Bu yüzden saz çatılar birçok doğa meraklısı tarafından yaşam alanlarında kullanılır. özellikle dere kenarlarında yetişen sazdan yapılan çatılar ülkemizde yoğun olarak satılır. Çünkü ülkemiz su kaynakları bakımından oldukça zengindir. Ayrıca ülkemizde son zamanlarda yoğunluk kazanan saz çatılarda işçilik yeni yeni gelişiyor ve insanlar bu zarafetle yeni yeni tanışmaya başlıyor.
 

Kamışlar

Doğal görünüm ve otantik havayı yakalayan yaşan alanları oluşturma hissi insanların son zamanlarda oldukça yöneldiği bir trend haline geldi. Bu yüzden insanlar yaşadıkları alanlarda kendini tropik bir yerde yaşıyormuş gibi hissetmek ister. Bu durumu sağlamak için de doğadan gelen ürünlerle dekore ettiği bir yaşam alanı oluşturur. 
 
Yaşam alanları kamışlar sayesinde oldukça otantik bir yapıya bürünebilir. Kamış uygulamaları ile yapılan dekorlarda çatı, duvar, ev, şemsiye, sandalye ve masa gibi birçok ürün elde etmek mümkündür.
 

Uzakdoğu Çatılar

Bir bölgenin mimarisi iklimini belirleyen en temek ögelerden biridir. Bulunduğu ortama bir estetik katan mimari, bireysel yaşam alanları ya da ortak kullanım alanlarında kendini gösterebilir. Çevreye en güzel gidecek mimari yapı ve mekan tasarımı insanlara mükemmel bir göz zevki yaşatabilir. 
 
Böylece insanlar da buralarda yaşamayı tercih eder ya da bu bölgeleri sık sık ziyaret edebilir. Bu yüzden hem bireysel yapı hem de ortak yaşam alanlarında özgün bir mimari anlayış geliştirmek yerinde olur.
 
 

7/24 Destek +90(542) 604 0348

Hizmet Teklif Formu

İstemiş olduğunuz hizmeti bize detaylı olarak yazın, müşteri temsilciniz hemen sizi arasın.